Veri Tabanları

Rosetta Stone(Online Dil Eğitim)
Rosetta Stone (Online Dil Eğitim)
 
Dünyanın 1 numaralı online dil eğitim seti olan ve 30 dil içeren Rosetta Stone veritabanını 15.Mayıs.2018 tarihine kadar ücretsiz deneme erişiminize açmış bulunuyoruz. Normalde deneme erişimi bu dillerin sadece birinci seviyesini içermesine rağmen, yayıncıdan size özel almış olduğumuz izin sayesinde farklı seviyeler için bu dillere erişim sağlayabileceksiniz.
 
Rosetta Stone Online Dil Eğitim Aracı Nedir?
 
Dünyanın en çok tercih edilen online dil eğitim aracı Rosetta Stone, başarısı kanıtlı Dynamic Immersion yöntemi ile 22,000’den fazla okula, 12,000’in üzerinde kuruma 20 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Ödül kazanmış etkileşimli yaklaşımı sayesinde dünyadaki milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmektedir ve artık her yerden ve her zaman erişim imkanı sunmaktadır. Ayrıca, mobil uygulama ile de kullanılabilmektedir. Konuşma, yazma, okuma ve anlama yeteneklerini doğal bir şekilde öğreten Rosetta Stone ile ezber ve çeviri zorunluluğu ortadan kalmaktadır.
 
İçerdiği 30 dil: Afganca, Almanca, Arapça, Çince, Dari Farsçası, Endonezya Dili, Farsça, Filipin Dili, Flemenkçe, Fransızca, Hintçe, İbranice, İngilizce (Amerikan), İngilizce (İngiliz), İrlanda Dili, İspanyolca (Latin Amerika), İspanyolca (İspanya), İsveççe, İtalyanca, Japonca, Korece, Latince, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Rusça, Savahilice, Urduca, Türkçe, Vietnam Dili ve Yunanca’dır.
 
  • Rosetta Stone’a giriş işlemleri sırasında kurumsal e-posta adresinizi kullanırsanız memnun oluruz.
 
 
  • Rosetta Stone’u mobil cihazlara nasıl indirebileceğinizi gösteren sunum dosyası için: https://goo.gl/UgmvwD
 
 
ERİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ.