Öğrenci E-Posta Adresleri Hakkında

25.03.2020
ÖĞRENCİ E-POSTA ADRESLERİ
 
Üniversitemiz enstitü, fakülte, meslek yüksekokulu, yüksekokul ve formasyon akademik birimleri ile hazırlık programına kayıtlı tüm öğrencilere kurumsal e-posta adresleri oluşturulmuştur. Bahse konu e-posta adresleri için bilgiler aşağıda belirtildiği şekildedir.
 
Kullanıcı Adı: ogrencino@hakkari.edu.tr
Şifre: tcno
 
Bu bilgiler ile öğrencilerimiz Üniversitemiz anasayfasında;
 
Hızlı Erişim --> E-posta
 
sekmelerini tıklayarak e-posta adreslerine erişebilir ve uzaktan eğitim için gerekli tüm platformlardan yararlanabilirler. Uzaktan eğitim için kullanılacak G Suite araçlarının kullanımı hakkında aşağıdaki linkler size yol gösterecektir. E-postalarınıza erişimde ve/veya uzaktan eğitim platformları hususunda bir sorun yaşarsanız lütfen danışman öğretim elemanlarınıza sorunu bildiriniz. Bu şekilde en kısa sürede sorunuz yanıt bulacaktır. Ayrıca huzeminfo@hakkari.edu.tr adresinden de sorunlarınızı e-posta yolu ile bildirebilirsiniz.
 
COVID-19 pandemisi sürecinde tüm öğrencilerimize temkini elden bırakmamalarını ve eğitim ayağında danışman öğretim elemanları ile sürekli irtibat halinde olmalarını tavsiye eder, sağlıklı ömürler ve başarılar dileriz.
 
Öğrenci  Giriş Kullanım Kılavuzu:
 
Uzaktan Öğretim için Detaylı Bilgilere :
 
HÜ Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından paylaşılan videolar için Youtube Sayfası: (Abone olmayı unutmayınız)