Beden Eğitimi ve Spor Bölümü ÖYS Ön Kayıt Listeleri

14.08.2019
2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Programı Özel yetenek sınavı ön kayıt işlemleri 9 Ağustos 2019 saat 17:00 itibariyle sona ermiştir. Başvuru değerlendirmeleri sonucunda 320 aday başvuruları sorunsuz tamamlanmıştır. Başvurusu onaylanan adayların OYS Kılavuzunda belirtilen belgelerin aslı ve iki(2) fotokopisi ile sınav tarihi ve yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir. Başvurusu onaylanan adayların listeleri ekte listelenmiştir. Adaylar 21 ağustos 2019 tarihindeki koordinasyon testine aday sıra numarasına göre alınacaktır.
 
Eksik belge ya da bilgilerinden dolayı başvuruları onaylanmayan 213 aday mevcuttur. Eksik evraklı başvuru listeleri de ekte listelenmiştir.
 
Sınav Üst Kurulumuz kararı ile çevrimiçi ön kayıt sistemine giriş yapmış fakat eksik evrak beyan etmiş adayların Tüm istenilen evrakların asilleri ve iki(2) fotokopisiyle ilgili görevlilere başvurması kaydıyla sınav giriş belgelerini alabileceklerdir. Aksi takdirde başvuruları hatalı bilgi ve/veya eksik belge nedeniyle kabul edilmeyecek ve sınava alınmayacaklardır. Başvurular 19 Ağustos tarihinde saat 11:00 - 17:00 arasında, Hakkari/Merkez Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü kapalı spor salonunda kurulacak olan deneme parkurları esnasında ilgili görevlilerce kayıt altına alınacaktır. İsmi listede bulunan fakat OYS kılavuzundaki başvuru şartlarını taşımayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Eksik evraklı başvuru yapan aday listesi dışındaki kişilerin başvurusu kesinlikle kabul edilmeyecektir.
 
Eksik Evraklı başvuru yapan adaylar başvurularını tamamladıktan sonra 21 ağustos 2019 tarihinde başlayacak olan ÖYS koordinasyon testine ön kayıtları çevrimiçi onaylanan 320 adaydan sonra listedeki aday numaraları sırasıyla girebileceklerdir. Bu adayların sınav günü tekrar kayıt yaptırmalarına gerek olmayacaktır.

Aşağıdaki listeden ilgili dokümanlara ulaşabilirsiniz...
Dosya Adı İşlem
Eksik Başvuru Aday Listesi
İndir
Onaylı Başvuru Aday Listesi
İndir