Bayburt Valisi Olarak Atanan Vali Cüneyt Epcim Onuruna Veda Yemeği Verildi

25 Temmuz 2019
Rektörümüz Prof. Dr. Ömer PAKİŞ, Cumhurbaşkanlığı atama kararı ile Hakkâri Vali Yardımcılığı görevinden Bayburt Valisi olarak atanan Cüneyt EPCİM onuruna verilen veda yemeğine katıldı.
Hakkâri Ordu Evinde verilen yemek programına; Valimiz İdris AKBIYIK, eşi Sevim AKBIYIK, Rektörümüz Prof. Dr. Ömer PAKİŞ, eşi Melike PAKİŞ, Yüksekova 3. Piyade Tümen Komutanı Tümgeneral Metin TOKEL, Dağ ve Komando Tugay Komutan Vekili Hamdi Ünal AKMEŞE, Cumhuriyet Başsavcısı İsmet ÇINAR,  Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkan Vekili Ali Metin GÜVEN, Vali Yardımcıları Aziz GÖLBAŞI, Mustafa PALA ve Mustafa DURUK, Yüksekova Kaymakamı Ramazan KENDÜZLER, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Nuri ÖZTÜRK, İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat DİLBEROĞLU, STK temsilcileri, kurum amirleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
 
Yemekte yapılan konuşmaların ardından, başta Valimiz İdris AKBIYIK olmak üzere diğer protokol üyelerinin de plaket ve çeşitli hediyeler takdim ettiği Cüneyt EPCİM'e Rektörümüz Prof. Dr. Ömer PAKİŞ, Hakkari yöresine ait el dokuması kilim hediye ederek yeni görev yerinde başarılar diledi.