Cüneyt EPCİM Onuruna Veda Gecesi Düzenlendi

24 Temmuz 2019
Rektörümüz Prof. Dr. Ömer PAKİŞ, Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Bayburt Valiliğine atanan Cüneyt EPCİM onuruna düzenlenen veda gecesi programına katıldı.
Hakan Taş koordinatörlüğünde, Hakkâri Halk Eğitim Merkezi Konferans salonunda düzenlenen veda gecesi programına; Rektörümüz Prof. Dr. Ömer PAKİŞ, Vali Yardımcısı Cüneyt EPCİM, eşi Büşra EPCİM, Vali Yardımcısı Mustafa PALA, Hakkâri Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Salih KAYA, Hakkâri İl Kültür Ve Turizm Müdürü İdris AĞACANOĞLU, Üniversitemiz Çölemerik Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Hikmet YAŞAR, STK Temsilcileri, kurum amirleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
 
Veda gecesi programı, Cüneyt EPCİM’in Hakkâri’de yapmış olduğu hizmetler ile vatandaşların görüşlerinin yer aldığı sinevizyon gösterimleri ile başladı.
 
Veda gecesinde konuşan Vali Cüneyt EPCİM; Bayburt Valisi olarak atanmasında Hakkarililerin duası ve desteği olduğunu, Hakkari'de görev aldığı süre içerisinde Hakkâri’ye en iyi şekilde hizmet etmenin gururunu yaşadığını ifade ederek programı düzenleyen Hakan TAŞ’a ve kendisini yalnız bırakmayan Hakkâri halkına teşekkür etti.
 
STK temsilcileri tarafından Cüneyt EPCİM’e Hakkari’de görev aldığı süre içinde yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı plaket ve hediye takdim edildi.
 
Program çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.