Üniversitemizde Geleneksel İftar Yemeği

30 Mayıs 2019
Rektörümüz Prof. Dr. Ömer PAKİŞ, Üniversitemiz akademik ve idari personelleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi.
Üniversitemiz Çölemerik Meslek Yüksekokulu yemekhane salonunda düzenlenen iftar yemeğine; Rektörümüz Prof. Dr. Ömer PAKİŞ ile akademik - idari personellerimiz ve aileleri katıldı.
 
İftar yemeğinde konuşan Rektörümüz Prof. Dr. Ömer PAKİŞ: “Öncelikle sizlerle bir iftar yemeğinde olmanın mutluluğu içerisinde olduğumu belirtmek istiyorum. Katılımlarınızdan dolayı hepinize özellikle ailesiyle birlikte gelen arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu tür etkinliklerimiz bu gibi güzel mekânlarımızda devam edecektir. Hakkâri’de ailelerimizin mesai dışındaki zamanlarını geçirip rahat edebilecekleri bir ortam yaratmaya çalışıyoruz; geçen sene binalarımızın etrafında iki binden fazla fidan dikimi gerçekleştirdik. Bu sene de eksik kalan yerleri tamamlayıp birkaç sene içerisinde yürüyüş parkurlarının, süs havuzlarının ve sportif faaliyetlerin bulunulacağı açık ve kapalı alanları Üniversitemize kazandıracağız. 
 
Üniversitemizi, arkadaşlarımızın özverili çalışmaları ile hep birlikte buraya kadar getirdik, bundan sonraki çalışmalarımızda da aynı özveriyle devam edeceğiz. Şimdiden herkesin Kadir gecesini ve Ramazan Bayramını tebrik ediyor; mutlu ve huzurlu bayramlar diliyorum.” dedi.
 
Birlikte yenen yemeğin ardından hoş bir sohbetle program sona erdi.