Üniversitemiz Kariyer Günleri etkinliği kapsamında konferans düzenlendi.

17 Nisan 2019
Üniversitemiz Yüksekova Meslek Yüksekokulu tarafından “Kariyer Günleri-3” etkinliği kapsamında konferans düzenlendi.
Üniversitemiz Çölemerik Meslek Yüksekokulu Konferans salonunda gerçekleşen konferansa; Rektörümüz Prof. Dr. Ömer PAKİŞ, Burcu Gıda A.Ş. yönetim kurulu başkanı Cemil BAHADIR, Yüksekova Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr.Öğr.Üyesi Mustafa Güven GÖK, Üniversitemiz idari-akademik personeli ile öğrencilerimiz katıldı.
Konferansın açılış konuşmasını yapan Rektörümüz Prof.Dr. Ömer PAKİŞ, öğrencilerimize iş hayatlarında başarılı olmuş insanların yaşam ve başarı hikâyelerini dinlemeleri tavsiyesinde bulundu.
Konferansa konuşmacı olarak katılan Burcu Gıda A.Ş. yönetim kurulu başkanı Cemil BAHADIR, öğrencilerimize kendi yaşam ve başarı hikâyesinden kesitler sunarak öğrencilerimize iş hayatlarında nasıl başarı olabilecekleri hakkında detaylı bilgiler paylaştı
Burcu Gıda A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cemil BAHADIR’a programa sağladığı önemli katkıdan ve öğrencilerimize sunduğu burs desteğinden ötürü teşekkür belgesi ve çiçek takdimi yapıldı. Soru ve cevap şeklinde devam eden etkinlik; Cemil BAHADIR’ın öğrencilerimiz için hazırlattığı yemek ikramıyla son buldu.