Rektörümüz, Valimiz Cüneyit Orhan Toprak’ın Veda Yemeğine Katıldı

31 Ekim 2018
Rektörümüz Prof. Dr. Ömer Pakiş, Hakkari Valiliği tarafından Vali Cüneyt Orhan Toprak adına verilen veda yemeğine katıldı.
Hakkari Nergiz Düğün salonunda düzenlenen yemekli veda gecesine Rektörümüz Prof. Dr. Ömer Pakiş, Vali Cüneyit Orhan Toprak, eşi Dr. Funda Toprak, Yüksekova 3. Piyade Tümen Komutanı Tümgeneral Metin Tokel, Dağ ve Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Muammer Alper, Belediye Başkan Vekili Cüneyt Epcim, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Balık, Vali Yardımcısı Mustafa Pala, Vali Yardımcısı İdris Koç, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Yavuz Öztürk, İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, kurum amirleri, kanat önderleri, STK temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 
Hakkari’de görev yapmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Vali Toprak, Hakkari insanı mükkemmel ve çok misafirperverdir. Buradan ayrılmanın hüznü içerisinde olduğunu dile getirerek Hakkari’nin kendisi için büyük bir güzellik olduğunu belirtti. Bütün halka, güvenlik güçlerine ve tüm kurum amirlerine teşekkürlerini sundu.
 
Hakkari Belediye Başkanlığı Kültür ve Sanat işleri Müdürlüğü tarafından Vali Toprak’ın yaptığı hizmetler, yöre halkı ile birlikteliği ile ilgili slayt gösteriminin ardından Hakkari Belediyesi Reng-i Hakkari Sanat Topluluğu sanatçılarının müzik şöleni ile halay çekildi.
 
Yemekte Rektörümüz Prof. Dr. Ömer Pakiş, Vali Cüneyit Orhan Toprak’a Hakkari kilimi takdim etti. Veda yemeği çekilen hatıra fotoğraflarının ardından son buldu.